İLETİŞİM
  • Sosyal Medya Hesaplarımız
  • Destek Ekibimiz
    7/24 Online
  • 0538 410 37 17
BİLLBOARD /AÇIK HAVA REKLAM

AÇIK HAVA ÖZEL BİR MEDYA

Açık hava reklamcılığı konusunda yabancıların Türkiye’ye duyduğu ilgi, son yıllarda yaşanmış olan gelişmelere bağlı olarak artıyor. İstanbul’un dünya standartlarında bir havaalanına kavuşması, metronun devreye girmesi bir metropol olma yolunda ilerlediğini gösteriyor. Türkiye’de yakın bir zamana kadar açık hava reklamları denilince estetikten uzak demir levhalar akla geliyordu. Sadece bu gün açık hava reklamlarında büyük gelişmeler oldu ve dünya bilgisinin gelmesi gerekmekte. Açık hava çok özel bir medya. Miting medyaları, sokaklar, otobüsler, havaalanları, metrolar, alışveriş merkezleri insanların buluşmuş olduğu, bir araya geldiği, bildirişim kokan yerler. Tüm dünyada reklam ve bildirişim mevzusunda açık hava mecrası çok önemli. Türkiye’de de bu örutubet giderek artıyor. Şehri eviniz benzer biçimde düşünmeniz lazım; şehir mobilyaları özenli, sokaklar çağdaş olmalı. Reklamların çevrede kirlilik yaratmaması lazım.

LOKASYONLARIMIZ

İSTANBUL (Beşiktaş / Şişli / Akatlar / Yenibosna / Merter / Cevizlibağ / Ataşehir / Sancaktepe / Sultanbeyli / Beylükdüzü AVM)

Bursa ( Yıldırım / Nilüfer / Osmangazi / İnegöl / Kayapa / Orhangazi / Gürsu )

ÜLKEMİZDE YAYGIN OLARAK KULLANILAN AÇIK HAVA REKLAM ARAÇLARI

Açık hava reklamcılığı adından da anlaşılacağı şeklinde kapalı mekanlar haricinde kalan reklamları kapsar. Reklamcılığın en eski çalgılarından biridir. “Dağlara taşlara yazılan yazılar, küçük bir esnafın dükkanının üzerine adını yazan tabela koyup gelip geçenin dükkanına gelmesini sağlaması şeklinde bir başlangıçtan başlayarak; açık hava reklamcılığı, gelişmiş ülkelerde görmüş olduğumüz büyük boy duvar panoları, gökdelenlerin üzerine de yükselen ışıklı dönen kürelere kadar gelişen teknolojiye paralel olarak hızla gelişmiştir. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan açık hava reklam çalgılarını şöyle sıralayabiliriz:Firmasına değer katmak isteyen markalar ve işletmeler için özel web siteleri üreten bir reklam ajansıyız.Prodüksiyon alanında tanıtım filmi,reklam filmi,viral reklam ve etkinlik çekimleri gibi video hizmetleri sunuyoruz.

İLETİŞİM HATTI

0538 410 37 17

BİZ SİZİ ARIYALIM