HAKKIMIZDA

Armin Medya olarak işletmelerin E-Ticaret, Web Tasarım, Panoramik Çekim, Marka Konumlandırması, Prodüksiyon Çekim ve Reklam Ürünleri Sistemlerini projelendirip gerçekleştirerek firmaların bilişim,reklam ve prodüksiyon ihtiyaçlarını giderebilmek. İşletmelerin dijital ortamda gerekli bütün bilişim işlerini tek çatı altında toplayarak hem firmaların iş yükünü hafifletmek hem de farklı iş isteklerine cevap vermek adına hizmet vermekteyiz. Bu konuda sunduğumuz teknolojik destek güncel iş fikirleri ile işletmelerin gelişmesinde yanında olmak tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışmaktayız. Tanıtım filminizin, gerek senaryosu gerek çekim aşaması açısından profesyonel şekilde hazırlanması gerekmektedir. ARMİN MEDYA olarak ürünlerinizin filmlerini uzman ekibimiz ile projelendirerek sizin istekleriniz üzerine çekmekteyiz.

Ürün tanıtım filminiz veya klip çekimleriniz için profesyonel kadromuz sizin istekleriniz doğrultusunda senaryo yazacaktır. Senaryo hazırlaması sırasında ürününüzün öne çıkarılmasını isteyeceğiniz özellikleri ön plana alınacaktır. Tanıtım filmi çekiminde diğer öncelik ise ekipman çekimidir. Doğru ekipman ve ekib ile çekilmeyen tanıtım filmleri izleyicilerde beklenen etkiyi oluşturmamaktadır. Armin Medya olarak yapacağımız tanıtım çekiminde uzman kadromuzun tasarlayacağı ışık ve sahne tasarımı ile istenilen etkiyi yaratacak bir film oluşturabiliriz. Ürün tanıtımlarının yanı sıra mekan tanıtım filmlerinde de rakiplerimizin açık ara önünde yer alan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için uygun ve kaliteli tanıtım filmleri hazırlamaktayız.

Mekan tanıtımlarında en önem verilen unsurlardan biri mekanın düzenidir. Uzman kadromuz sizin istekleriniz doğrultusunda mekanınızı çekime uygun hale getirecektir. Uygun ışık kullanımı ile mekanınızın tanıtım filminde istediğiniz her özelliği vurgulayabilirsiniz.

Tanıtım filmi çekimi, çekim öncesi günlerde daha yoğun bir çalışma gerekmektedir. Özellikle senaryo yazımı ve senaryoya uygunlukta manken kullanımı özen gösterilmesi gereken unsurlardandır. Tanıtım filminizde oynayacak bay ve ya bayan mankenler sizin istekleriniz doğrultusunda özenle seçilecektir. Bunun dışında işinde uzman ışık ve çekim kadromuz ile tanıtım filminiz tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda size en faydalı olacak şekilde hazırlanacaktır..

İLETİŞİM HATTI

0538 410 37 17

BİZ SİZİ ARIYALIM