İLETİŞİM
  • Sosyal Medya Hesaplarımız
  • Destek Ekibimiz
    7/24 Online
  • 0224 3341494
MÜZİK KLİP ÇEKİMLERİ
Tanıtım Filmi Çekimi

4K Müzik Klip Çekimleri

Tanıtım Filmi Çekimi

4K Ultra HD Çekimler Sunuyoruz.

Armin Medya olarak sizin ve eserinizin en müsait anlatımı için çalışmaktayız. Türkiye’de bir fazla meşhur isme klip çekmiş olmanın verdiği gurur ve deneyim ile siz kıymetli sanatçılarımızın hizmetindeyiz. Klip çekimi bilhassa sanatçının istekleri doğrultusunda eserini en iyi tanıtabilecek biçimde tasarlanmalıdır. Klip çekiminin isteklerinizi karşılaması adına deneyimli kadromuz ile çalışarak sizin için en müsait fikirleri hazırlamaktayız. Siz kıymetli sanatçımızın seçimi ile hazırlanacak senaryo ve mekan tamlığına ehemmiyet vermekteyiz. Klip çekimi'nin en mühim aşaması olan senaryo, eserinizi defalarca dinleyerek bir fikir yükleyen deneyimli kadromuz yönünden hazırlanmaktadır. Klip Senaryonuzun hazırlanmasının ardından, klibinize en müsait mekanlar deneyimli kadromuz yönünden belirlenerek sizin seçimize sunulmaktadır. Taslak klibiniz cazibe öncesi hazırlanarak size sunulur ve cazibe zamanı belirlenir.

Uzman Kadromuz ile klip çekiminiz süresince size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. İsteğiniz doğrultusunda çekilecek klibinize gene isteğiniz üzerine efektler eklenir. Böylelikle klibinizi hayal gücünüzün sınırlarında çekebilmeniz sağlanmaktadır. Klip çekimi günümüzün gelişen teknolojisi ile eserin vazgeçilmez en mühim parçası halini almıştır. Özellikle sosyal paylaşım sitelerinde ve televizyonlar dönecek klibinizin sizin stilinizi yansıtması fazla önemlidir. Klibinizi görerek sizi takip edecek yeni fanlar kazanabilir sevenlerinizi artırabilirsiniz. İnternet üzerinde en çok paylaşım rekorları kıran klipler bilhassa eseri ve sanatçıyı en iyi yansıtan çekimler sonucunda ortaya çıkmıştır. Armin Medya olarak bütün dinleyici ve izleyicileriniz yönünden beğenilecek klip çekiminiz için size hizmet vermekten haysiyet duymaktayız.


ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ


Firmasına değer katmak isteyen markalar ve işletmeler için özel web siteleri üreten bir reklam ajansıyız.Prodüksiyon alanında tanıtım filmi,reklam filmi,viral reklam ve etkinlik çekimleri gibi video hizmetleri sunuyoruz.

İLETİŞİM HATTI

0538 410 37 17

BİZ SİZİ ARIYALIM