İLETİŞİM
  • Sosyal Medya Hesaplarımız
  • Destek Ekibimiz
    7/24 Online
  • 0538 410 37 17
OTEL TANITIM FİLMLERİ
Tanıtım Filmi Çekimi

Otel Hava Çekimleri

4K Ultra HD Çekimler Sunuyoruz.

Hemen hemen tüm sektörler tanıtım filmi hizmetinden faydalanmakta ve sunmuş olduğu olanakları tüketicilerle buluşturmaktadır. Bu hizmetten en çok yararlanan sektör ise kuşkusuz turizmdir. Otel Tanıtım Filmi hem eğlenceli görüntüleriyle hem de ilgi çekici yanlarıyla kişilerin ilgisini çekmektedir. Otel tanıtım filmleri yardımıyla sektördeki rakiplerinizi geri bırakabilir ve son tüketiciyi mevzuşmadan misafiriniz olması için ikna edebilirsiniz. öteki avantajları ise aşağıdaki gibidir.

Otel Tanıtım Filmi Hazırlama

Mekanınızın odalarını, toplumsal yaşam alanları ve hizmetlerinizi tüketiciye eğlenceli bir yöntemle anlatabilirsiniz. Dünyanın her yerindeki tatilcilere ulaşabilir ve mekanınızın güzelliklerini gösterebilirsiniz. Sektördeki rakiplerinize kendinizi anlatmanın en ideal yoludur. Tesis içerisinde yer alan havuz, bar, restoran, SPA gibi tüm bölümleri etkileyici bir şekilde anlatabilirsiniz. Bölgenin Güzelliklerini Otelinizle Buluşturun

Otel Tanıtım Filmi fiyatları belirlenirken kaç günde çekileceği, tanıtım filminin süresi , seslendirme, müzik vs nelerin dahil olacağı, jimmy jib - şaryo - kamera slider - ışık - oyuncu - steadycam kullanımı benzer biçimde detaylar tespit edilir. Standart bir fiyatı olamayacak bir iştir. Rasgele ve bu tespitleri yapmadan verilen tanıtım filmi fiyatları şirketinizi ve işi meydana getiren prodüksiyon şirketinı zor durumda bırakacaktır . çünkü çektirmek arzu ettiğiniz hotel tanıtım filminizin fiyatını öğrenebilmek için bizi arayıp bize arzu ettiğiniz tanıtım filmi içeriğini anlatınız. Bu şekilde tanıtım filminizin içeriğine bakılırsa profesyonel ekip ve ekipman seçeneklerimizi size sunup şirketinize uygun tanıtım filmini hazırlayabiliriz. Tanıtım Filmi fiyatları tamamen tanıtım filminize ayırdığınız bütçenize göre değişmektedir.
Firmasına değer katmak isteyen markalar ve işletmeler için özel web siteleri üreten bir reklam ajansıyız.Prodüksiyon alanında Tanıtım Filmi,reklam filmi,viral reklam ve etkinlik çekimleri gibi video hizmetleri sunuyoruz.

İLETİŞİM HATTI

0538 410 37 17

BİZ SİZİ ARIYALIM