Armin Medya

Reklam Tanıtım Organizasyon Hizmetleri
  • Kuruluş: 2015
  • Hizmetler: Prodüksiyon / Tanıtım / Reklam / Bilişim
  • Email: info@arminmedya.com
  • Telefon: +90 224 334 14 94

Hakkımızda

Bursa merkezli bir prodüksiyon reklam şirketi olan Armin Medya, Türkiye ve uluslararası pazarda reklam müzik klibi ve sinema filmi projesi üretmeyi ve geliştirmeyi hedeflemektedir. Armin Medya, aynı zamanda sektörel bilgi birikimine sahip ve tecrübeli takımı sayesinde kaliteli video projelerine prodüksiyon hizmeti sağlamaktadır.

Temel uzmanlık sahası içerik üretmek olan firmamız, video alanında meslek etiği ve estetiği konusunda, hem kuramsal boyutta hem de uygulama alanında sektörün en yetkin isimlerinden biridir.

Müzik klipleri,tanıtım filmleri-web tasarım ve diğer reklam hizmetleri üzerinde yoğunlaştırdığımız çalışmalarımız devam etmektedir.

Kalite Prensibi

Kusursuz hizmet tek anlayışımızdır.

Hayaller Gerçekleşiyoruz.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim

Fikir Paylaşımı Güzeldir

Akıl akıldan üstündür.

Alanında Uzmanlık

Her geçen gün dahada büyüyoruz.

60%

Reklam Prodüksiyon
Hizmeti

40%

Web Tasarım
Bilişim

Vizyon / Misyon

Armin Medya olarak ilk öncelikli hedeflerimizden isminden söz ettiren alanında kaliteli hizmet sunan bir reklam şirketi olarak bilinmektir. Kalite farkını hızlı zamanında ve ekip ruhu ile yapılan tüm projelerde yansıtmakdır.  

Misyonumuz olan alanında yetişmiş genç yetenekler ile çağın gelişen bu döneminde yeni fikirleri bünyemize katarak daha creative projeler ortaya koymakdır.

FİYAT TEKLİFİ FORMU

Hızlı fiyat teklifi almak için tekli talep formunu doldurunuz.

Open chat
Merhaba ! Size nasıl yardımcı olabiliriz
Powered by